EN | Kalkulace Zaslat kalkulaci Kalkulace Poptat krabici
map
WPA PACKAGING

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ OBALOVÝCH POTŘEB

V KROCÍCH

1. Návrh řešení balení

Požadavky zákazníků na balení zboží jsou rozlišné a každý výrobek vyžaduje speciální balení. Proto přistupujeme ke každé objednávce individuálně a navrhneme optimální obalové řešení tak, aby přesně vyhovovalo Vašim potřebám. Přistupujeme k návrhu individuálně tak, aby bylo pro Vás ekonomicky co nejpřijatelnější. Důležitý je pro nás oboustranná spokojenost. Co může být totiž lepšího, než to takzvaně "betelně" zabalit?

2. Cenová nabídka

Řešíme množství požadovaných kusů, četnost dodávek a případné uskladnění. Vše v souladu s přáním zákazníka. Klienti, kteří nakupují zboží ve velkém objemu, dostávají množstevní slevy a využívají tak nejvýhodnějších cen. Slevy jsou vypočítávány individuálně, proto prosím vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám obratem naceníme požadované zboží v závislosti na počtu odebraných kusů. Čím více nakupuji, tím více šetřím!

3. Testování obalu

Obal, který navrhneme, také řádně otestujeme a vyzkoušíme v praxi - při přepravě a manipulaci.

4. Výroba

Následně obal vyrobíme. Vnější obal se může skládat z kartonového či dřevěného obalu a vnitřní z pěnového obalu (polyetylen, polyuretan či polypropylen), kartonového výseku či kartonové mřížky. Vše zkompletujeme do jediného obalu a na Vás je již pouze vložit do tohoto obalu Váš produkt.

5. Kompletace

Přidanou hodnotou našeho servisu je zkompletování všech součástí obalu. Zákazníkům přináší následující výhody:
- ušetření času zaměstnance s balením
- ušetření skladovacího prostoru
- zjednodušení celého procesu
- kvalifikovaná práce

6. Skladování

Stálým klientům nabízíme skladování obalového materiálu v našem skladu.

7. Doprava

Vlastnímenákladní vozidlo a jsme tedy schopni Vaši objednávku doručit okamžitě. Jsme flexibilní a zavážíme denně. Při větších objednávkách spolupracujeme s dopravci, kteří disponují velkým množstvím nákladních aut či kamionů.

8. Dodání přímo na linku - DLF, Just in time

Vaše zboží Vám vždy doručíme v nejkratším možném čase. Jste-li naším pravidelným zákazníkem, objednávku obdržíte do druhého dne. Disponujeme velkými skladovými prostory, proto máme většinu zboží stále skladem a můžeme tak obratem reagovat na Vaše objednávky.

Mám zájem o více informací

Máte dotaz, který vás zajímá, nebo se chcete nezávazně
informovat o našich produktech? Neváhejte a kontaktujte nás.

Mám dotaz
wpa zena


Partneři:

Campus_River_logoOkna ihnedMagistr Tom MBK Consulting
Created by FOREGROUND studio Copyright © WPA 2014 - 2019 | Všechna práva vyhrazena. Facebook WPA Brno Google plus WPA Brno